Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Telif içeren eserlere ait P2P ve İndirme bağlantıları paylaşmak yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Antalya dan kaşa nasıl gidilir  (Okunma sayısı 14545 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Antalya-kaş

• Geçerken Uğradım
  • *
Antalya dan kaşa nasıl gidilir
« : 30 Temmuz 2018, 16:11:27 »
Antalya havaalanından Kaşa uzaklık 210 km buradaki yoruma binaen Kaş a Uğur Borucu yla ulaşım sağladım çok cana yakın güler yüzlü hoş sohbet güvenilir birisi ayrıca yolda geçiş noktalarında isterseniz kısa tanıtımlarda yapıyor ben de çok memnun kaldım.arkadaşlar tek fark burada açıklanan fiatlar 2009 a ait 2018 fiyatı havalimanından kaşa 350 tl ile 450 tl arası uğur borucu 350 tl ye taşıyor.uğur beye 05355495687 nodan ulaşabilirsiniz.ek olarak kaşa dalaman havalimanından da ulaşabilirsiniz.dalaman kaş arası 165 km taksi ücreti ise 250 tl.Not araç kiralama paylaşımlı transfer veya şoförlü özel transfer isterseniz benim tavsiye edebileceğim firma Özgür turizm taşımacılık tır çünkü gerek firma sahibinin samimiyeti titizliği esnaflık tecrübesi gerekse şoförlerinin temiz tek tip kıyafetli güleryüzlü olması araçların gps ile özgür bey tarafından an ve an takip edilerek şoförleri ve müşterileri güvenli taşıma adına yönlendirmesi adeta Vıp müşteri hissi uyandırdığı için son derece hoş olduğunu söyleyebilirim.Özgür turizm taşımacılık için direkt 05326450447 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.iyi tatiller

Çevrimdışı Antalya-kaş

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: Antalya dan kaşa nasıl gidilir
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2018, 16:18:09 »
Özgür turizm taşımacılık firmasının sahibi Özgür bey turizm konusunda oldukça prensipli tecrübeli birisi olduğu kadar araç arıza ,kaza,trafik sorunları konularında da son derece tecrübeli ve müşterilerine her yönden yardımsever bir kişidir.kiraladığım aracımı bursada çekiciyle çekmeye  çalıştılar ben de özgür beyi aradım O da ilgilileri arayarak kanunen hatalı olduklarını anlatarak hem tüm işlemleri hemde tarafıma yapılan tüm cezai unsurları ortadan kaldırdı.şahsen ben onun kadar hakim kimseyi görmedim bu konuda

Çevrimdışı diselusuji

• Geçerken Uğradım
  • *
Ynt: Antalya dan kaşa nasıl gidilir
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2018, 17:39:56 »
Antalya Havalimanı Kaş’a 220 km uzaklıktayken Dalaman Havalimanı 150 km mesafede yer alıyor. Bu nedenle her iki havalimanını da Kaş’a ulaşmak için kullanabilirsiniz. Ancak Dalaman üzerinden Kaş’a ulaşmanız çok daha kolay olacaktır. Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşım için araç kiralayabilir ya da yerel acentelerin transfer hizmetlerini kullanabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşım içinse saat başı kalkan minibüs seferlerini tercih edebilirsiniz.