Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Puan, yarışma, hediye ve diğer yönetim bilgilendirmeleri  (Okunma sayısı 8652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yliz

 • Forum'un Ablası
 • Genel Moderatör
 • Eski Kurt
 • *****
 • İleti: 2,195
 • Life does not look back...
  • THG Türkiye
Forumumuzdaki hediyeli yarışmalar nedeniyle tüm iletiler ve üyeler denetlenmekte olup duruma göre puanlara ve üyeliklere müdahale edilmektedir.


Uygulamamızda eski üyelerin sohbet bölümleri dışındaki bölümlerde sohbet etmeleri belli bir süre üyelerimizin otokontrolüne bırakılıyor, çok gerekmedikçe konulara müdahale edilmiyor. (Her zamanki uygulamamız.)


Yeni üyelere de benzer şekilde belli bir süre anlayış gösteriliyor. Forum kurallarına uyup uymadıkları ve hediye için içeriği boş iletiler gönderip göndermedikleri takip ediliyor. Foruma katkı sağlamayan ileti sayılarından kazandıkları puanlar belli bir sayıya ulaştığında puanlarına müdahale ediliyor.


Bu müdahale bazen hemen bazen yarışmanın sonuçlanacağı gün yapılabiliyor. Çünkü tüm denetimlere ek olarak hediye çekilişinde ilk beşe giren üyelerin iletileri de çekilişten önce inceleniyor ve gözden kaçabilen durumlar kontrol ediliyor. Foruma katkı sağlamayan üyelere hediye kazanma şansı verilmiyor.

Yine forum kurallarımıza göre, konuyla ilgili olmak ve konuya katkı sağlaması şartıyla üyelerimizin hangi tarihli konuya cevap verdikleri önemli değildir. Eski tarihli konulara cevap yazmak birçok eski üyemizin de zaman zaman yaptığı bir durumdur ve şimdiye kadar bu durumda yönetim müdahalesi uygulamadığımızın farkındasınızdır. Buradaki tek kriterimiz gönderilen iletinin içeriğidir ve aynı üyenin genel durumuna göre yukarıdaki kapsamda değerlendirilmektedir.

Bu konularda üyelerimizin içinin rahat olmasını isteriz  O0


Ancak sizlerden de bir ricamız var:

Lütfen puan toplama amaçlı ileti gönderdiğini düşündüğünüz üyeler olduğunda sadece Denetçiye Bildir'e basın ve üyeyi bize iletin. Lütfen böyle durumlarda bu üyelere sohbet dışındaki bölümlerde cevaplar verip tartışmalara girmeyin, sadece denetçiye bildirin.

Hepinize şimdiden teşekkürler !
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2010, 18:29:16 Gönderen: yliz »
Sorunlu konu ve iletileri lütfen denetçiye bildiriniz...
Açılan siyasi içerikli konular haber verilmeksizin silinmektedir.

Teşekkür Edenler


Çevrimdışı yliz

 • Forum'un Ablası
 • Genel Moderatör
 • Eski Kurt
 • *****
 • İleti: 2,195
 • Life does not look back...
  • THG Türkiye
Ynt: Puan, yarışma, hediye ve diğer yönetim bilgilendirmeleri
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2010, 18:42:01 »
Kendi iletilerinizi neden silemiyorsunuz?

Üyelerimizin kendi iletilerini silme yetkisi bir süre önce konu bütünlüklerinin bozulması sebebi ile kaldırılmıştır. Forumumuzun en eski konularında ileti silinmeleri nedeniyle yaşanan kargaşaları görmeniz mümkün.

Silmek istediğiniz iletiler olduğunda, iletilerinizi düzenleyerek içini boşaltabilirsiniz. Gerekirse denetçiler içeriği silinmiş iletileri sileceklerdir.

Sistemden kaynaklanan bir durum nedeniyle iletiniz çift gönderilirse de durumu denetçiye bildirmeniz gerekenin yapılması için yeterli olacaktır.
Sorunlu konu ve iletileri lütfen denetçiye bildiriniz...
Açılan siyasi içerikli konular haber verilmeksizin silinmektedir.