Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: ms-calculator baglantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var hatası  (Okunma sayısı 897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal Dogan

• Meraklı
  • **
Merhaba arkadaşlar

Bir süredir Windows 10 kullanıyorum. Şimdiye kadar ciddi bir sorun yaşamamıştım ancak başlıkta bahsettigim sürekli tekrarlayan bu hata mesajı bir süredir beni ugraştırıyor.

https://www.hizliresim.com/ic1ho5j

Microsoft store üzerinden uygulama aradıgımda ilgili iki hesap makinesi programı da bilgisayarımda yüklü olarak görünüyor ve başka bir seçenek görünmüyor. Mesaj bazen öyle sık ortaya çıkıyor ki bilgisayarda birşeyler yazmak ya da herhangi bir işlem yapmak neredeyse imkansız hale geliyor. Hata mesajını Google'da araştırıp çıkan çözüm önerilerinin çogunu denememe ragmen bir işe yaramadılar maalesef. Sorun sıklıkla Word ya da Excel'de birşeyler yapmaya çalıştıgımda ortaya çıkıyor ya da bu programların kullanımı sorunu ciddileştiriyor.

Siz böyle bir hata mesajı ile karşılaştınız mı, bu sorunu çözecek bir öneriniz var mı?

Teşekkürler
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2021, 21:12:38 Gönderen: Kemal Dogan »
Asus Z170-P
Intel Core i5 6600k @4.2 Ghz
Asus GTX 970 Strix 4 GB
Kingston 8x2:16 GB DDR4 2666 Mhz
2 TB Toshiba+1 TB WD
Glacial Power 650W
Enermax Chakra ECA3052BS

Çevrimdışı levis

• Forum Gurusu
    • The West
Hiç bir fikrim yok. Böyle bir hata ile hiç karşılaşmadım.
Asus TUF Z590 Plus , Core i7 11700k,
Asus TURBO Nvidia GeForce GTX 1080 8GB 256Bit,
32 gb 4600mhz DDR4 Ram,
Creative Recon 3D Pcie,  Sony Shake-33,
Zalman GS1000Plus Kasa, High Power Astro GD1200WPSU,
JD1027 1TB NvMe M.2 SSD , WD 4 TB x3 , Seagate 8 TB Harici x4,
Asus-Vx238h Led Monitör x2,