Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Duyurular:

Çoğunluğu BÜYÜK HARFLERLE yazılmış başlık ve iletiler okunabilirliği olumsuz etkilemektedir ve ilan bölümü dışında yasaktır, özen göstermenizi rica ederiz...

Gönderen Konu: Windows 7'ye CorelDraw x8 2018 Yükleme Sorunu  (Okunma sayısı 1292 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal Dogan

• Meraklı
  • **
Windows 7'ye CorelDraw x8 2018 Yükleme Sorunu
« : 15 Mart 2018, 21:43:31 »
Merhaba Arkadaşlar

Windows 7 64bit işletim sistemi kullanıyorum ve CorelDraw x8 2018 yükleme sırasında şöyle bir hata ekranı çıkıyor ve yükleme tamamlanamıyor...

https://hizliresim.com/2JR3YE

Nette biraz araştırma yaptım fakat konuyla ilgili bahsedilen 2 çözüm işime yaramadı

1. Programı yönetici olarak çalıştırma

2. Windows installer kaydını silip yeniden oluşturma:
Başlat/çalıştır/msiexec /unregister
Başlat/çalıştır/msiexec /regserver
services.msc > windows installer > elle

Format atmadan bu sorunun nasıl çözülebilecegini bilen varsa yardımını rica ediyorum.

Teşekkürler
Asus Z170-P
Intel Core i5 6600k @4.4 Ghz
Asus GTX 970 Strix 4 GB
Kingston 8x2:16 GB DDR4 2666 Mhz
2 TB Toshiba+1 TB WD
Glacial Power 650W
Enermax Chakra ECA3052BS

Çevrimdışı gouranga

• Forum Aydını
Ynt: Windows 7'ye CorelDraw x8 2018 Yükleme Sorunu
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2018, 21:55:48 »
Windows Sürücü Modeli dediğine ve bu bir çizim programı olduğuna göre ekran kartı sürücüsünden şüphelenmelisiniz bence.

Güncel değil ise güncelleyin, en güncel versiyonda iseniz eski bir iki tanesini deneyin derim.

Çevrimdışı highwayE6

• Forum Gurusu
Ynt: Windows 7'ye CorelDraw x8 2018 Yükleme Sorunu
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2018, 00:52:12 »
İşlemciniz nedir? Bu bazen bazı komut setlerinin bazı işlemcilerde olmamasından dolayı program kurulamıyor. Örneğin Edius 6 sorunsuz kuruluken AMD 1050 Edius 7 yi kuramıyor ve çaresi yok.
Önerim
Öncelikle sorunun sürücü tanımlarından olmadığından emin olup yeniden deneyin.
Program kurulum dosyalarında olası hataya karşı başka bir kaynaktan indireceğiniz haliyle kurumu deneyin.
Daha eski bir corel versiyonunu kurmayı deneyin.